Since 1998

 

  • Večerní škola práva představuje projekt s téměř dvacetiletou tradicí. Je určena širokému spektru podnikatelské veřejnosti, manažerům, pracovníkům státní správy a dalším zájemcům o právní a ekonomické vzdělání.  

  • Studijní programy Večerní školy práva jsou vedeny lektory s dlouholetou praxí vysokoškolských pedagogů na tuzemských i zahraničních univerzitách, zkušenými advokáty, notáři, ale i psychology, sociology a dalšími odborníky z praxe.     

  • Za dobu své více než desetileté existence Večerní škola práva připravila pro budoucí kariéru vedoucí pracovníky soukromých firem i státních institucí, podnikatele, řadu pracovníků z realitních kanceláří, personalistů, pracovníky advokátních a exekutorských kanceláří, soudů, celní správy, policie a dalších profesí.                                   

  • Večerní škola práva nabízí rovněž široké spektrum přednášek a workshopů v angličtině. Tyto semináře využívají komparativní přístup daný mezinárodní profesní a akademickou erudicí lektorů. Jsou určeny především pro podnikatele a manažery pohybující se v prostředí nadnárodních korporací a zejména cizincům, pro které představují praktický způsob seznámení se s právními podmínkami podnikání v ČR. Pro řadu českých podnikatelů, manažerů i studentů představují tyto kurzy současně i možnost speciální jazykové průpravy a získání znalosti odborné terminologie používané v mezinárodní obchodní praxi.

 

Since 1998